20. SkyWalker X-8

Po mažiuko X-5'to nutariau, kad reikia kažko didesnio, ir kadangi tuo metu buvo pas mane ant bangos skraidantys sparnai nutariau, kad kaip tik tiktų X-8. Užsakiau juodos spalvos, nes toks atrodė „kiečiau“ teko palaukti trejetą savaičių ir štai monstras jau pas mane, pirmas įspūdis - didelis. Lėktuvą bandžiau tik vieną kartą, nes vežiojimui jis nėra patogus, o be to jis jau buvo pažadėtas parduoti vienam draugui, todėl didesnių testavimų nedariau, tik vieną kartą perskraidinau, esant nemažam vėjui ir skrido gerai, bet paleidimas sudėtingas.

21. FX-61 Phantom

Po monstriško X-8'o nutariau, kad laikas surimtėti ir skraidyti FPV, o ne eksperimentuoti, todėl nupirkau iš HK FX-61 Phantom lėktuvą, kuris pagal parametrus ir matytus filmukus internete turėjo skristi labai lėtai stabiliai ir gražiai. Tik gavus lėktuvą labai patiko pagaminimo kokybė, ji buvo netgi geresnė negu mano matytų Multiplex elaporinių modelių, viskas sutampa idealiai, lipdukai užklijuoti labai gražiai, mažai burbuliukų nuo liejimo, žodžiu ne modelis o pasaka. Deja skraidė jis ne taip puikiai, kaip atrodė, nors ir neblogai, bet kas keista (gal čia tik pas mane taip), bet mažas, storapilvis X-5 sklandė geriau nei Phantomas. Na bet juo atskraidžiau FPV ~1 metus, jokių netikėtumų nebuvo todėl galima skaityti, kad lėktuvas vykęs, tiesa teko jį pakeisti, kai uždėjus pigų kinišką „Brushless“ gimbalą pradėjo vos vos skristi, visgi didelis svoris daro savo.

 22. Skywalker 2014 1900

Pardavus FX-61'ą nutariau trumpam (o gal ir ilgam) gryžti prie tradicinės schemos lėktuvų, ta proga nupirkau visų minimą ir mylimą Skywalkerį, pagal bevrc.com aprašymą tai 1900mm sparnų mosto 2014 metų modelis.Lėktuvas pagamintas neblo gai, Phantomo kokybės nesiekia, bet neblogas, vietos viduje daug bet ją sunku pasiekti, visgi vietos prasme nėra nieko geriau nei skraidantis sparnas. Skraido lėktuvas neblogai, netgi prikrautas iki 2,2kg. Kol kas lėktuvu skraidžiau nedaug bet skraido neblogai, kadangi eleronai mažyčiai valdosi vangiai, na bet naudingam kroviniui tampyti pats tas. Beje su šituo lėktuvu buvo įvykęs įvykis - jis su APM'o pagalba buvo nuo manęs pabėgęs, ir rastas buvo nutūpęs idealiai ant ežero ledo už 4 kilometrų. Su 4,6 Ah 3 celių akumuliatoriumi skraida ~20 minučių, dabar jam yra nupirktas 6,5 Ah akumuliatorius tikiuosi su juo skraidys pusę valandos.

Powered by OrdaSoft!