Čia rasite kažkada mano darytas programas, jos labai geros prašom naudoti.

Amen

Programa skirta išjungti kompiuterį norimu laiku, taip pat su šia programa galėsite nustatyti priminimą, kuris suveiks jūsų nustatytu laiku, taip galėsite nepražiopsoti darbo užsisėdėję per naktį prie kompiuterio, ar nepamiršti pažiūrėti mylimos laidos per „Discovery“ kanalą. Programa nėra paprasta perprasti, nes buvo kuriama daugiau kaip dizaino pavyzdys, todėl funkcionalumas yra antroje vietoje, bet perpratus galima labai sėkmingai naudotis. Instrukcijos, kaip naudotis šia programa nėra, bet duosiu patarimą - norėdami suprasti, ką tas ar anas mygtukas daro, palaikykite užsivedę pelės kursorių virš jo :-). Programa veikia Windows XP, Vista ir 7 sistemose, gal veikia ir senesnėse, bet nebandžiau.

P.S. Aš neatsakau, jeigu programa išjungs kompiuterį, kai paskutinę naktį rašysite diplominį darbą ir aišku nieko nebūsite išsaugoję, todėl sekite kuriam laikui nustatėte kompiuterio išjungimą, be to būsite perspėti prieš išjungimą likus kažkiek laiko, todėl netampykit likimo už ūsų :-).

Atsisiųsti programą

 

IL-2 Nustatymai

Puiki programa, tiems, kas dar vis žaidžia IL-2 Sturmovik serijos žaidimus, ji leidžia nustatyti standartinius ir keletą paslėptų nustatymų iš Windows aplinkos, jos pagalba galėsite nusistatyti nestandartinę raišką, kurios nėra pačiame žaidime, uždėti svastikas, kraujo dėmes kabinoje (veikia tik tuose lėktuvuose, kuriuose tai realizavo gamintojas) ir netgi, kas yra visiškai nerealu - žemėlapio poziciją ekrane.

Diegimo instrukciją: programos failą nukopijuokite į IL-2 Sturmovik žaidimo pagrindinį katalogą ir paleiskite ją (iš kitų katalogų programa neveiks). Programa veikia IL-2 Sturmovik serijos žaidimuose iki IL-2 Sturmovik 1946, visų kalbų versijose, išbandyta angliškoje ir rusiškoje.

Atsisiųsti programą

Powered by OrdaSoft!